Casa Almara Aparthotel
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Στο Casa Almara Aparthotel Puerto Escondido θα έχετε Wi-Fi, που παρέχεται σε όλο το κατάλυμα.
Jardin Botanico Universidad del Mar campus απέχει περίπου 4 χλμ. από αυτό το aparthotel, ενώ ΠαραΛία Carrizalillo είναι σε απόσταση 18 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε φυσικά αξιοθέατα όπως η παραλία Playa Carrizalillo (1 χλμ. ) Και ο Κόλπος του Πουέρτο Εσκονδίντο (2 χλμ. ). Οι Παραλίες Puerto Angelito και Manzanillo βρίσκεται περίπου 1,1 χλμ. από το Casa Almara Aparthotel. Οι πελάτες θα βρουν τη στάση λεωφορείων Terminal Autobuses Estrella Blanca SA δίπλα σ' αυτό το κατάλυμα, σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με τα πόδια.
Αυτό το άνετο ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι και βεράντα, εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Αυτό το κατάλυμα απέχει 400 μέτρα από το εστιατόριο Dorado Club, το οποίο σερβίρει πιάτα μεξικάνικης κουζίνας.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Casa Almara Aparthotel αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Casa Almara Aparthotel. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο άνετο Casa Almara Aparthotel;
Το άνετο Casa Almara Aparthotel παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Casa Almara Aparthotel;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Casa Almara Aparthotel στις 11:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί aparthotel.
Σε aparthotel υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.